19.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Ibrahim Tatlises pëson aksident të rëndë me makinë

Artisti i njohur turk, Ibrahim Tatlises ka pësuar aksident trafiku mëngjesin e ditë së sotme (e enjte) në qytetin e Bodrumit.

Mediat turke kanë raportuar se aksidenti i yllit të muzikës ndodhi për shkak të tokës së rrëshqitshme, automjeti i tij doli jashtë kontrollit dhe u përplas me një kamion dhe u rrokullis në park.

Në aksident u tha se Tatl?ses ka mbetur i bllokuar në automjet dhe në rajon janë dërguar forca shëndetësore dhe zjarrfikëse, shkruan Sabah.tr

Minibusi me stafin e Ibrahim Tatl?ses, po shkonte në Yal?kavak për një koncert që do të jepej në një ambient gjatë mbrëmjes.

Teksa Tatl?ses po nxirrej nga automjeti në të cilin kishte ngecur, çarçafët u hapën nga ekipet e policisë në mënyrë që të mbulohej pamja.

Thuhet se këngëtari është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ishte i vetëdijshëm dhe i aftë të fliste.

Deri tani mësohet se Ibrahim Tatl?ses kishte me vete vajzën dhe shoferin. /Telegrafi/

Më Shumë

Punime në rrjet/ Këto fshatra të Hasit nuk do të kenë rrymë të shtunën

KEDS ka njoftuar për ndërprerje të energjisë elektrike të shtunën në disa fshatra të Hasit të Prizrenit, raporton PrizrenPress 01.10.2022 Punime të domosdoshme për siguri të...

Shqipëria kërkon fitore ndaj Islandës

Shqipëria do të luajë sot (e martë) kundër Islandës në kuadër të Ligës së Kombeve, përkatësisht Ligën B të Grupit 2. Ndeshja që fillon në...

Lajmet e Fundit