18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Interi i interesuar për Hector Bellerin

Interi është duke shikuar që ta zëvendësojë Achraf Hakimin pas raportimeve për largimin e tij drejt Paris Saint-Germain.

Klubi nga Milano është i interesuar për Hector Bellerin të Arsenalit, i cili po shihet si lojtar që mund ta zëvendësojë marokenin.

Sipas Gianluca Di Marzio, Kontaktet tashmë kanë filluar me ekipin e Premier League, për Bellerinin është duke kërkuar Arsenali rreth 20 milionë euro, transmeton Klankosova.tv

Mund të gjendet një marrëveshje për një huazim me të drejtë për ta blerë, por është ende e paqartë nëse Topçinjtë do ta lënë atë të largohet me këto kushte.

Më Shumë

Ballkani ‘blindon’ Dajën

Ilir Daja do të vazhdojë të jetë trajner i skuadrës së Ballkanit. Kjo u zyrtarizua sot nga klubi suharekas, i cili bëri me dije...

Çmimi i derivateve për 24 orët e fundit

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë publikoi dje çmimet tavan për derivatet e naftës. Çmimet maksimale janë si në vijim: 1.60 euro për Litër, për produktin...

Lajmet e Fundit