-1.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Irina Shayk tërësisht nudo për ’24 Horas’! (Foto)

Irina Shayk-nudo14 Modelja dhe bukuroshja: Irina Shayk ka realizuar një sesion fotografik më provokues se kurrë më parë, ku dhe është shfaqur tërësisht nudo.

Pas setit fotografik në Miami ku ekspozoi pjesën e gjoksit, Irina tashmë ka guxuar edhe më shumë.

Format e saj ishin të përkryera dhe pozat mjaft sensuale.

Irina Shayk-nudo14a Irina Shayk-nudo14b

Më Shumë

Lajçak viziton të hënën Kosovën

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Mirosllav Lajçak, pritet të vizitojë Kosovën më 6 shkurt, derisa, sipas...

Kaka tregon për ngjashmërinë mes Ronaldo-s, Ibrahimovic-it dhe Maldini-it

Legjenda e Milan-it, Ricardo Kaka, ka folur rreth situatës së Cristiano Ronaldo-s, derisa portugezin e krahasoi me Zlatan Ibrahimovic-in dhe Paolo Maldini-n. Gjatë intervistës së...

Lajmet e Fundit