-0.2 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Irinës i hyn në qejf aktrimi

Irina Shayk14-22Irina Shayk dëshiron më shumë role filmike. Supermodelja 28-vjeçare e cila ka bërë debutimin e saj në aktrim me rolin në filmin ”Hercules” i cili në kinema del në fund të këtij muaji, planifikon që të zgjeroj karrierën e saj në botën e filmit.

“Kur je në sheshxhirim për modelim, edhe kur bëhet fjalë për veshje intime, ju keni së ndoshta 10 persona prapa kamerës, ndërsa në një film, ke rreth 200 persona. Duhet të interpretosh dhe të harrosh se je një modele.

Duhet të jesh e vërtetë. Është shumë ndryshe. Ti duhet të besosh në karakterin tënd”, ka deklaruar e dashura e Christiano Ronaldos. Ajo thotë se i pëlqen modelimi, por gjithashtu është kënaqur duke aktruar.

“E dua modën dhe e adhuroj të jem modele, por përfundimisht jam kënaqur duke bërë këtë film dhe do të dëshiroja të aktroja sërish”, ka shtuar ajo. Sidoqoftë, modelja e “Sports Illustrated” nuk ka ende të kontraktuar ndonjë rol dhe po pret se çfarë do t’i sjell e ardhmja. “Nëse diçka ndryshe apo e madhe vjen, do ta provoj. Kurrë nuk mund të bësh plane, është sikur lotari.

Modelimi hap shumë dyer, udhëheqje në televizion, aktrim, dizajnim, pra nuk mund të planifikosh kurrë. Të shohim”, thekson ajo.

Ndërkohë, Irina e cila në filmin në fjalë paraqitet në rolin e gruas së Hercules-it, që luhet nga Dwayne Johnson, e ka pranuar se është ndjerë mjaft e lidhur me burrin e saj të filmit dhe është mirënjohëse ndaj 42-vjeçarit që i ka ndihmuar të ndjehet rehat gjatë xhirimeve.

Më Shumë

“Nuk kemi shenja të të pagjeturve”, në Rahovec përkujtohen masakrat e regjimit serb një ditë pas hyrjes së NATO-s

Rahoveci ka shënuar sot përvjetorin e masakrave të ndodhura në disa fshatra të saj. Në Brestoc në 24-vjetorin e tyre, u kujtuan 5 dëshmorët...

Arrestohet një person në Rahovec, dyshohet se në gjendje të dehur e ka sulmuar fizikisht gruan e tij

Një person është arrestuar dje në fshatin Xërxë të Rahovecit pasi dyshohet se nën ndikimin e alkoolit e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Viktima...

Lajmet e Fundit