13.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Ish-Miss India është një tifoze e zjarrtë e Juves, ajo vazhdimisht fluturon në Torino

37-vjeçarja Esha Gupta është mysafire e rregullt e tribunës VIP të Allianz Stadium.

Esha Gupta ka lindur në New Delhi. Babai i saj është një oficer në pension i Forcave Ajrore dhe nëna e saj është një shtëpiake. Ajo ka një motër të quajtur Neha.

Në vitin 2007, ajo fitoi titullin Miss India International. Së shpejti ajo mori oferta filmash dhe bëri debutimin e saj në vitin 2012 në thrillerin e suksesshëm komercial të krimit Jannat 2, i cili i dha asaj një nominim për Çmimin Filmfare për Debutimin më të mirë Femër.

Ajo është e lidhur me biznesmenin spanjoll Manuel Campos Guallar.

Më Shumë

Shyhrete Behluli viziton nënën për festën e Bajramit

Shyhrete Behluli është një emër shumë i dashur për të gjithë adhuruesit e muzikës folklorike. Dhe sot, për nder të festës së Fitër Bajramit, këngëtarja...

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet për dhunë në familje

Është arrestuar një person në Prizren. Ai akuzohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikike ndaj anëtarëve të familjes së tij dhe gjithashtu ka dëmtuar dhe demoluar...

Lajmet e Fundit