11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Ja çfarë dhurate ka marrë Aferdita nga i dashuri

Aferdita me te dashurin2Aferdita Dreshaj ka surprizuar fansat e saj në Instagram teksa ka postuar një foto ku duket afër një makinë të shtrenjtë të bardhë me një fjongo të kuqe.

Bukuroshja ka treguar se kjo është një dhuratë e të dashurit të saj Jakub Kindl.

“My Birthday present!! what a surprise! Thank you to my amazing baby,, that never stops making me smile!”, ka shkruar ajo në foto.

Aferdita me te dashurin1

Më Shumë

PSD sot mban protestë, kërkon dorëheqjen e Kurtit

Partia Socialdemokrate e Kosovës sot organizon protesta kundër Marrëveshjes së Ohrit dhe me kërkesë dorëheqjen e kryeministrit Albin Kurti, njofton Klankosova.tv. Protesta e PSD-së fillon...

Hera e parë në historinë botërore të Ballkanit që fitojnë të gjithë!

 Rexhep Hoti E dijshmja dhe vlera për shqiptarët ka kohë – shekuj, që është faktor i huaj përballë interesave të tyre kolektive. Duke mos qenë...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit