18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Lidhja që theu rekordet në rrjetet sociale, tallet Bleona me Sinanin

Bleona Qereti - Sinan Hoxha1Pas shakasë së bërë nga Bleona Qereti në lidhje me Sinan Hoxhën, se kishte gjetur princin e kaltër, ka reaguar edhe ky i fundit.

Me mjaft humor, këngëtari ka përcjellë një status në Instagram, ndërsa fansat kane sjellë komente dashamirëse, e në të njëjtën kohë shumë ofendime.

“Po një shaka bëmë o gazetarë. Bleon zemër, tani që po e mendoj s’do ishte keq për mu se e bukur yll, pare ke pafunnnn, shpi në mes të Beverly Hills”, shkruan ai me plot humor.

Më Shumë

Kurti: Buxheti vjetor për investimet në trashëgiminë kulturore, më i larti ndonjëherë

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka njoftuar për buxhetin vjetor për kujdesin dhe investimet në trashëgiminë kulturore, ku sipas Kurtit, është më...

Malisheva e mposht Buduçnostin

Malisheva ka nisur me fitore fushatën kualifikuese në Conference League, duke mposhtur Buduçnostin me rezultat minimal 1-0 të mërkurën në stadiumin "Zahir Pajaziti" në...

Lajmet e Fundit