19.8 C
Prizren
E martë, 18 Qershor, 2024

Jona për rrëfimin e Nevilës: S’e di përse ma tha në finale!

Jona-Meridiani-ValeriNë shtëpi ndizen dritat dhe vendoset muzikë për zgjimin e banorëve. Ervini ishte banori i parë që u zgjua. Ai shkoi në kuzhinë për të bërë kafe. Pasi kaloi vështirësitë e para me ndezjen e ekspresit, ai shkoi tek banorët e tjerë, të cilët i ndihmoi me ndërrimin e baterive. Pasi i përshëndeti të gjithë, ai i kërkoi Valerit të pinin kafen bashkë, duke dalë të dy në oborr. Meridiani përgatiti mëngjesin dhe u ul së bashku me Jonën dhe Ervinin për të ngrënë.

Jona u tregoi për rrëfimin e Nevilës. Ajo shprehu dyshimet e saj në lidhje me faktin që Nevila është e virgjër.

“Se di përse ma tha në finale” – shprehet ajo, duke vazhduar të komentojë faktin se ajo ka pasur lidhje të gjatë.

Meridiani pohoi se ai ishte në dijeni të një lidhjeje të saj prej dy vjetësh, por për Meridianin ky rrëfim i saj nuk kishte asnjë lloj rëndësie, duke ndërruar temë.

Më Shumë

Përkujtimi i 25 vjetorit të çlirimit të Prizrenit: Homazhe në varrezat e dëshmorëve në Landovicë

Në nderim të heronjve të kombit, kryetari Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë të ekzekutivit, familje të dëshmorëve, përfaqësues të shoqatave të dala nga...

Vetëvendosje me aktivitete për nder shënimit të 81-vjetorit të lindjes së Ukshin Hotit

Lëvizja Vetëvendosje ka organizuar disa aktivitete për nder të ditëlindjes së intelektualit, Ukshin Hoti. Në ora 10:00 do të organizohet vizitë te shtëpia muze e...

Lajmet e Fundit