-1.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

E kam ditur fatin

West-637x424Ata tashmë janë një ndër çiftet më të përfolur në media. Dhe nuk është asgjë sekrete sa i përket asaj se reperi Kanye West ka ndier një simpati për tashmë gruan e tij Kim, shumë vite më parë.
Kim dhe Kanye, që kanë një vajzë së bashku, ishin miq shumë vite më parë, para se të gjenin dashurinë.

“I kam thënë Kim’it shtatë vjet më parë se do ta martoj atë dhe e realizova. Unë doja të bëja diçka të mahnitshme dhe të ndryshoja botën dhe kjo është ajo çfarë unë planifikoj të bëj”, ka thënë Kanye.

Më Shumë

Punonte si picajol në Francë, arrestohet pas 17 vitesh vrasësi gjakftohtë i “Ndranghetas”

Policia franceze ka vënë në pranga një tjetër anëtar të “Ndranghetas”. Bëhet fjalë për Edgardo Greco, i cili ishte në arrati që nga viti...

Malisheva, Gjilani dhe Behari kalojnë e çerekfinalen e Kupës së Kosovës

Malisheva, Gjilani dhe Behari janë tri ekipet tjera që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinalen e Kupës së Kosovës në futboll.   Malisheva ka mposhtur Fushë...

Lajmet e Fundit