33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Kaney West: Unë jam Zot

keny westA nuk jam unë rok ylli më i madh në botë? A nuk kam ndikuar në të gjithë muzikantët? A nuk e kam bërë për vete femrën që e kam dëshiruar dhe me të kam krijuar familje?- ka thënë rep artisti Kaney West në dokumentarin e quajtur “Etapa e re e Kaney West”…

Për disa është reper arrogant me ego të madhe, ndërsa për disa të tjerë ai po e thotë të vërtetën. Por, njëra është e sigurt Kaney West ia ka dalë që të ecë një hap para me filmin dokumentar “Etapa e Kaney West’, në të cilin ai shpjegon pse e quan veten Zot. Në një videoklip i cili zgjat 34 minuta në një vend janë të mbledhura të gjitha deklaratat e tij më interesante, ndër të tjera aty thuhet.

“Çfarë nuk kuptoni në fjalinë, unë jam Zot? A nuk kam ndikuar në të gjithë muzikantët? A nuk e kam bërë për vete femrën që e kam dëshiruar dhe me të kam krijuar familje? A nuk kam ndikuar në dy përleshje të presidentëve”, ishin disa nga deklaratat e rep artistit, kurse ju gjykoni a është vërtet ashtu.

Ndryshe Kaney dhe Kim Kardashian po shijojnë ditët e tyre të martesës, ndërsa nuk hezitojnë që çdo gjë të ndajnë edhe me fansat e tyre përmes faqeve të ndryshme nëpër rrjete sociale.

Më Shumë

“Mazrreku” kampion i turneut “Java e Dëshmorëve të Hasit”

Në një ndeshje finale të mbajtur me entuziazëm të madh, ekipi "Mazrreku" ka triumfuar në Turneun Tradicional "Java e Dëshmorëve të Hasit", duke mposhtur...

Ofertat e “Bashkimi Reisen” për pushime të paharrueshme në Velipojë

Oferta Verore në Hotel Holiday, Velipoj  Përjetoni një pushim të mrekullueshëm në bregdetin e Velipojës me ofertën tonë të veçantë!  Hotel Holiday Data e vlefshmërisë: Deri më...

Bregu i shpëtimit

Lajmet e Fundit