17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Kapen në flagrancë dy hajna në Rahovec

Dy persona janë kapur në flagrancë duke vjedhur në një market të fshatit Xërxë të Rahovecit.

Policia e Kosovës njofton se të arrestuarit janë dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Mbrojtja në rigjykimin ndaj Nijazi Kryeziut: Provat janë marrë në mënyrë të kundërligjshme

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të premten, mbrojtësi i të akuzuarit Nijazi Kryeziu, avokat Kujtim Kërveshi ka thënë se ekspertiza financiare e prokurorisë e...

Bashkimi i kthehet fitores, duke mposhtur Rahovecin

Pas dy humbjeve radhazi, Bashkimi i është kthyer fitores duke e mposhtur Rahovecin me 84-79, për të regjistruar fitoren e dytë sezonale. Vreshtarët kanë qenë më të mirë gjatë...

Vranët dhe me shi

Lajmet e Fundit