20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Kapet me marihuanë, arrestohet një person në Prizren

Është arrestuar një person në Prizren pasi që tek i njëjti janë gjetur dhe sekuestruar një qese plastike me 0.84 gram substance narkotike të llojit marihuana, një thikë flutur, një pako në letra për mështjelljen e marihuanës, një telefon cellular dhe rreth 683 euro.

Ngjarja ka ndodhur të hënën, rreth orës 13:35 në rrugën “Jeronim De Rada”.

Siç merr vesh gazeta, me rastin po merren organet kompetente.

Më Shumë

Kryeziu kritikon deputetët: I kanë shti veshët në lesh për situatën në veri

Drejtori ekzekutiv i KDI-së, Ismet Kryeziu, ka kritikuar deputetët e Kosovës për indiferencë ndaj situatës në veri. Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka...

Liria do ia mësyjë Podujevës me 20 autobus, ua siguron tifozëve biletat e tribunës jugore

  Klub i Futbollit, Liria ka njoftuar se ka siguruar të gjitha biletat e tribunës jugore të stadiumit “Zahir Pajaziti” në Podujevë, ku do të...

Lajmet e Fundit