22.8 C
Prizren
E hënë, 8 Gusht, 2022

Karvani i Limajt vazhdon fushatën, takohet me elektoratin e tri fshatrave (Foto)

0Fatmir Limaj ka vazhduar aktivitetin zgjedhor në fshatrat e Malishevë. Ai mbrëm është takuar me banorët e fshatit Llapqevë, Panorc dhe Rud.

Hapësirat ku janë mbajtur takimet nuk kanë mjaftuar për t’i zënë të gjithë përkrahësit e Limajt. “Unë kërkoj votën e besim, e jo të shantazhit”, ka thënë Limaj.01

Ai ka ftuar të gjithë banorët e këtyre fshatrave që me 3 nëntor të votojnë për IQPM-në dhe kandidatin për kryetar të Malishevës, Ragim Begaj. Ai ka premtuar se  ndryshimi i vendit, do të fillojë nga Malisheva. /PrizrenPress.com/

03

 

 

Më Shumë

Kamberi viziton ambasadën e ShBA-së në Beograd, ia tregon Hill-it kërkesat e shqiptarëve

Deputeti shqiptar në Kuvendin e Serbisë, Shaip Kamberi është takuar të martën me ambasadorin amerikan në Serbi, Christopher R. Hill, për të diskutuar për...

Komuna e Prizrenit paguan 124 mijë euro për avokat (VIDEO)

Organizata Democracy Plus ka nxjerrë se Komuna e Prizrenit ka paguar 124.926 euro për përfaqësim ligjor, ndonëse paguan edhe zyrtarë komunalë për këtë detyrë.   Në...

Lajmet e Fundit