19.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Katër futbollistë pritet të largohen nga Ballkani

Skuadra e Ballkanit ka arritur sukses historik duke e fituar titull e kampionit në Superligën e Kosovës.

Mirëpo nga kjo skuadër në afatin kalimtar të verës mund të largohen të paktën katër futbollistë. Bëhet fjale për mbrojtësin Bajram Jashanica, mesfushorët Nazmi Gripshi dhe Blend Baftiu dhe sulmuesi Ermal Krasniqi.

 

 

Më Shumë

Afro 2 mijë gjoba trafiku për 24 orë në Kosovë

Policia e Kosovës për 24 orët e fundit ka shqiptuar 1 mijë e 915 gjoba trafiku. Ndërkaq në raportin e policisë, janë regjistruar edhe 18...

Pjesë e shkëputur nga fjala mbrojtëse para gjyqit

Mr. Ukshin Hoti Populli shqiptar duhet bashkuar kete e dine te gjithe dhe askush me nuk e konteston. Ai duhet te bashkohet per shkak se eshte...

Lajmet e Fundit