8.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Katër të dyshuar, dy prej tyre të mitur, bëjnë për spital një person në Prizren

Një person ka pësuar lëndime trupore pasi është sulmuar fizikisht nga katër të dyshuar, dy prej tyre të mitur.

Policia njofton përmes raportit se dy të dyshuar janë arrestuar.

“Viktima mashkull kosovar ka pranuar tretman mjekësor, pasi që është sulmuar fizikisht nga katër të dyshuar meshkuj kosovarë (dy prej tyre të mitur). Dy të dyshuar janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit, janë dërguar në ndalim policor”.

Rasti ka ndodhur në Prizren.

Më Shumë

SHBA po shqyrton ‘zgjerimin dramatik’ në stërvitjen e trupave ukrainase

Uashingtoni po konsideron zgjerimin e ndjeshëm të trajnimit që ushtria amerikane ofron për trupat ukrainase, kanë thënë për CNN shumë zyrtarë amerikanë. Sipas mediave të...

Veliaj: U kam propozuar presidentit dhe Ramës që t’u jepen të gjithë kosovarëve pasaporta të Shqipërisë

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj sot ka pritur në takim këngëtaren me origjinë shqiptare Dua Lipa, të cilës i është dhënë nënshtetësia e Shqipërisë. Në këtë...

Moti për sot

Lajmet e Fundit