15.8 C
Prizren
E hënë, 25 Shtator, 2023

Këta mund të jenë kundërshtarët e Ballkanit në Champions

Ballkani është shpallur kampion i Superligës së Kosovës në futboll, për të dytën herë radhazi.

Ekipi nga Suhareka do të garojë në rrethin e parë kualifikues të Champions League.

Skuadra e Ilir Dajas, i ka mësuar kundërshtarët potencialë me të cilët do të mund të përballet.

Në listë janë plot 15 skuadra, që mund të luajnë me suharekasit në garën më prestigjioze të futbollit evropian.

E ndërkaq njërën prej tyre do ta mësojnë më 20 qershor.

Ndeshjet e para luhen më 11 dhe 12 korrik derisa ato të kthimit më 18 dhe 19 korrik./Klankosova.tv

Policia britanike në kërkim të 3 shqiptarëve që vodhën shtëpinë e Raheem Sterling

Detektivët britanikë kanë zbuluar se po ndjekin tre burra shqiptarë të lidhur me një vjedhje në shtëpinë e Raheem Sterling vitin e kaluar. Policia e...

Kapet me drogë një i ri në Prizren

Në rrugën “William Walker” në Prizren, gjatë patrullimit në një pikë kontrolli, policia ka ndaluar një veturë, nën dyshimet për gjësende të kundërligjshme. Gjatë kontrollimit...

Lajmet e Fundit