-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

“Khuu, ruju haver”, dalin pamje nga gara në autostradë, njëra makinë përplaset në rrethoja

Është bërë virale në rrjet videoja ku disa persona garojnë me vetura në njërën nga autostradat.

Siç shihet në video, veturat ishin duke lëvizur me shpejtësi të madhe, ku si pasojë është shkaktuar edhe një aksident.

Njëra nga veturat nga shpejtësia e madhe kishte humbur drejtimin dhe është përplasur për anësoret e autostradës.

“Khuu, ruju haver”, janë fjalët e një personi që dëgjohet në video.

Pamjet:

Ndryshe, si pasojë e vozitjes së shpejtë një i ri nga Kosova sot ka ndërruar jetë.

Më Shumë

MASHTI rishikon udhëzimet për licencimin dhe performansën e mësimdhënësve

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI), është duke i rishikuar dy udhëzime administrative që kanë të bëjnë me licencimin dhe vlerësimin e...

Përfshihet nga zjarri një lokal në Korishë të Prizrenit

Një lokal ësh të përfshirë nga zjarri në fshatin Korishë të Prizrenit. Zjarrfikësit dhe policia kanë dal në vendin e ngjarjes. Nuk raportohet për të lënduar. Rasti...

Lajmet e Fundit