14.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Kim Kardashian merr vëmendjen me çantën me vlerë rreth 300 mijë dollarë

Kim Kardashian ishte e pranishme në ndeshjen mes Al Nassr dhe Paris Saint-Germain në Osaka.

Ylli televiziv kësaj radhe krahas pamjev mori vëmendje të madhe me çantën që mbante në duar.

Ajo u paraqit me një çantë dore ‘Hermes Birkin’ me një çmim që varionte nga 150,000 (136.4 mijë euro) deri në 600,000 dollarë (545.6 mijë euro), në varësi të gjendjes dhe printimit.

Çanta e veçantë e Kimit dukej e ngjashme në stil me një krokodili të bardhë mat Diamond Himalaya Niloticus Birkin 30, i cili u shit për 300,168 dollarë ( 272,962 euro), duke e bërë atë çantën më të shtrenjtë të shitur në ankand në 2014.

 

79 vjet nga vdekja e Petro Poga, një nga figurat e rëndësishme të Rilindjes Kombëtare Shqiptare

Përkujtojmë sot më 27 shtator 1944 ndarjen nga jeta të patriotit e burrit të shtetit Petro Poga, një nga figurat e Rilindjes Kombëtare Shqiptare...

Mbi 100 të vdekur nga zjarri në një dasëm në Irak

Një zjarr në një dasëm në Irakun verior la të vdekur të paktën 100 njerëz dhe lëndoi 150 të tjerë, thanë autoritetet të mërkurën. Zjarri...

Lajmet e Fundit