16.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Klopp: Gjithçka në ndeshjen kundër Tottenhamit

Jurgen Klopp, trajner i Liverpoolit, mendon se skuadra e tij mund të bëjë futboll më të mirë se deri tash, raportojnë mediat britanike.Jurgen Klopp, trajner i Liverpoolit, mendon se skuadra e tij mund të bëjë futboll më të mirë se deri tash, raportojnë mediat britanike.“Reds” këtë të dielë ndeshet me Tottenhamin në derbin anglez.

Liverpool në këtë ndeshje vjen pas fitores së madhe kundër Mariborit (7-0) në Ligën e Kampionëve.

Strategu gjerman e mendon të vështirë përballjen me ‘Spurs’, sepse të dy skuadrat në këtë sfidë do të japin gjithçka për të arritur fitore.  “Mund të luajmë futboll edhe më të mirë se qe kemi bërë deri tani.

Ndeshja ndaj Tottenham është nder të rrallat ku të dy ekipet hyjnë për të dhënë gjithçka për fitore”, tha Klopp.

Arrestohet një serb i dyshuar për vrasjen e tre shqiptarëve civilë gjatë luftës në Prizren

Prokuroria Speciale e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar M.P, serb i dyshuar se ka kryer krime lufte në një lagje në Prizren gjatë...

Zhduket një person në Mamushë

Një person ka raportuar se djali i tij para tre ditëve ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e tij. Në raportin 24...

Lajmet e Fundit