17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

‘Kobra’ i Prizrenit, dorëzohet në polici

Dibran Hoxhaj i njohur si “Kobra” është dorëzuar në polici të Prizreni.

Ai dyshohet se është përfshirë në një përleshje një nga klubet e natës në Prizrenit.
Dibran Hoxhaj, është duke u intervistuar në stacion policor në lidhje me këtë rast, thonë burimet e Sinjalit.

Gjatë intervistimit, Sinjali mëson se ai ka deklaruar se ka qenë jashtë vendit dhe në momentin që ka marrë ftesën është dorëzuar.

Ai po dyshohet se është i përfshirë në një rrahje të para disa ditëve. Sinjali raportoi mbrëmë se gjithçka u zbulua pas denoncimit të viktimës në Polici, i cili raportoi se është sulmuar fizikisht nga Kobra. Sipas dëshmisë së viktimës i cili ishte në gjendje të dehur, përleshja ka ndodhur në diskotekë dhe motivi që shtyu drejt përleshjes janë problemet e mëhershme mes tyre.

Njësitë policore me të marrë informatën janë vënë në lëvizje për të kapur Kobrën, mirëpo ai ka qëndruar në arrati deri sot.

Çfarë mund të mos keni parë këtë verë te Shatërvani në Prizren?

Më Shumë

Murati: Borxhi nuk po rritet, kemi shlyer shumë boxhe

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere, po mban mbledhje në të cilën po shqyrton Projektligjin për ratifikimin e Marrëveshjes së Financimit ndërmjet Kosovës dhe...

Anulohet konkursi për sekretarë të shkollave në Prizren

Komuna e Prizrenit ka anuluar konkursin e Drejtorisë së Arsimit për sekretarë të shkollave. Ky vendim është marrë nga ana e kryetarit të Komunës, Shaqir...

Lajmet e Fundit