12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Koljeviqi rikthehet në Prizren

Ivan Koljeviq tashmë zyrtarisht është kthyer në ekipin e Ponte Prizrenit, pas një periudhe të kaluar në Rahovec.

Klubi prizrenas tashmë ka transferuar në radhët e veta Meriton Ismailin dhe ka vazhduar bashkëpunimin me qendrën vendore, Urim Zenelaj.

Malazezi ka një eksperiencë të madhe në basketbollin ndërkombëtar dhe atë kosovar./rtk

Më Shumë

Trepça triumfon ndaj kampionit

Trepça ka shënuar fitore në Therandë ndaj Golden Eagle Yllit me rezultat 85:91 (27:19, 28:26, 14:23, 16:23), në xhiron e 27-të të Prince Caffe...

Zelensky viziton Khersonin, thotë se gjithçka do të “ndërtohet nga e para”

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky ka vizituar rajonin jugor Kherson, duke inspektuar infrastrukturën lokale, dhe premtoi se “gjithçka që do të ndërtohet nga zero”, pas...

Lajmet e Fundit