23.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

Komuna e Suharekës e kënaqur me shërbimet e “Ekoregjionit”

Blerim KuciKryetari i Komunës së Suharekës, Blerim Kuçi, ka pritur sot Nehat Bashën, drejtor ekzekutiv i kompanisë për menaxhimin e mbeturinave “Ekoregjioni”.

Ata kanë diskutuar rreth mundësive pë zgjerim të shërbimit dhe përmirësimit edhe më të mirë të ambientit në territorin e komunës së Suharekës.

“Komuna është e kënaqur me shërbimet që po ofron “Ekoregjionit”, tha kryetari Kuçi,

Ndërkaq drejtori ekzekutiv i “Ekoregjioni-t”, Basha ka theksuar se kjo kompani ka për objektiv zgjerimin e shërbimit dhe ngritjen e cilësisë në punë./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Deri në 4 orë pritje në Merdare

Fluksi në disa pika kufitare po vijon edhe në mëngjesin e së dielës, kryesisht në dalje. Në pikëkalimin kufitar në Merdar pritjet në dalje janë...

Vetaksident në Malishevë, lëndohet rëndë një person

Një person ka pësuar lëndime të rënda trupore pasi ka humbur kontrollin mbi veturën e tij duke u rrokullisur jashtë rrugës. Sipas raportit të Policisë...

Lajmet e Fundit