13.8 C
Prizren
E hënë, 2 Tetor, 2023

Komuna e Suharekës e kënaqur me shërbimet e “Ekoregjionit”

Blerim KuciKryetari i Komunës së Suharekës, Blerim Kuçi, ka pritur sot Nehat Bashën, drejtor ekzekutiv i kompanisë për menaxhimin e mbeturinave “Ekoregjioni”.

Ata kanë diskutuar rreth mundësive pë zgjerim të shërbimit dhe përmirësimit edhe më të mirë të ambientit në territorin e komunës së Suharekës.

“Komuna është e kënaqur me shërbimet që po ofron “Ekoregjionit”, tha kryetari Kuçi,

Ndërkaq drejtori ekzekutiv i “Ekoregjioni-t”, Basha ka theksuar se kjo kompani ka për objektiv zgjerimin e shërbimit dhe ngritjen e cilësisë në punë./PrizrenPress.com/

Lajmet e Fundit