11.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Krasniqi: Respekt edhe për ata që u frikësohen ndryshimeve

JakupKrasniqi-shkruanJakup Krasniqi ka shfaqur të paktën me shkrim respekt për ata që po i frikësohen partisë së tij. Ai ka shkruar se ka respekt edhe për ata që po u frikësohen ndryshimeve.

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i PDK’së, Jakup Krasniqi ka vendosur t’i falënderoj të gjithë ata që e kanë përkrahur për të themeluar Partinë e re “Nisma për Kosovën”.

“Falenderim: Për të gjithë ata që ishin në Themelimin e NISMES për Kosovën; Për të gjithë ata që e mirëpriten NISMEN; Për të gjithë ata që besojnë në NISMEN; Për të gjithë ata që në forma të ndryshme na uruan për NISMEN!”, ka shkruar Krasniqi në Facebook.

Në të njëjtën kohë, Krasniqi ka thënë se ka respekt edhe për ata që po u frikësohen ndryshimeve.

“Respekt për të gjithë ata që mendojnë ndryshe e që me kulturë dhe edukat i shfaqin mendimet e tyre! Respekt edhe për ata që u friksohen ndryshimeve!”, ka shkruar Krasniqi.

“Të gjithë shqiptarëve dhe qytetarëve të Kosovës JU dëshiroj trashegimtarë të shëndetshëm! Fati i priftë vendit tonë!”.

Më Shumë

Vdes ish-kryetari i Rahovecit

Ka vdekur ish kryetari i komunës së Rahovecit, Qazim Qeska. Këtë e ka bërë të ditur kryetari aktual i Rahovecit, Smajl Latifi. Ai ka thënë...

Liria përforcohet me nigerianin Ekpai

Liria ka transferuar futbollistin nigerian, Ubong Ekpai. Për përforcimin ka njoftuar vetë skuadra prizrenase.     https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/ "Puna për qëllimet tona është duke vazhduar intensivisht dhe me këtë...

Lajmet e Fundit