1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Kri Gorasi fiton banesën në “It’s my home”

Për 105 ditë e mbyllur në “Its my home”, Kri Gorasi fiton çmimin e madh.

Vajza nga Shqipëria për 105 ditë të qëndroj e mbyllur në Its my home.

Ajo arriti të fitoj zemrat e publikut.

Kri, nga fillimi ka qenë një ndër banoret më të preferuara të publikut, shkruan “Kosovarja”

Më Shumë

Marc Anthony martohet, Jennifer Lopez shqetësohet!

Ish-bashkëshorti i Jennifer Lopez,  Marc Anthony është martuar për herë të katërt me “Miss Universe Paraguaj” Nadia Ferreira. 54-vjeçari dhe partnerja e tij 23-vjeçare organizuan...

Totaj e godet Qeverinë për shtrenjtimin e tatimit: E pamundur të arsyetohet

  Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka kundërshtur ngritjen e normës së tatimit në pronë. Për këtë ai kritikoi Qeverinë e Kosovës. Ai ka thënë se...

Lajmet e Fundit