1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Aksident trafiku në Prizren, vetura godet këmbësorin

Një aksident trafiku, ku një këmbësor ka mbetur i lënduar ka ndodhur të dielën rreth orës 18 e 45 në Prizren, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Sipas Policisë së Kosovës, një person dyshohet se ka goditur një këmbësor në rrugën “Islam Kryeziu” në Prizren.

Për shkak të lëndimeve të marra nga aksidenti, viktima është duke u trajtuar në QKUK.

 

 

Ndërsa, shoferi i veturës është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Vetëvendosjes në Prizren kërkon mbledhje të jashtëzakonshme për faljen deri në 100 euro të tatimit në pronë

Grupi i Kuvendarëve i Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren, ka paralajmëruar se do të dorëzojë kërkesën për mbajtjen e një seance të jashtëzakonshme, për faljen...

Prizren, 15 aktakuza kundër 19 personave, për vepra të ndryshme penale

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur shtatëdhjetekatër (74) aktakuza kundër nëntëdhjetedy (92) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa, me...

Lajmet e Fundit