24.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Maj, 2024

Aksident trafiku në Prizren, vetura godet këmbësorin

Një aksident trafiku, ku një këmbësor ka mbetur i lënduar ka ndodhur të dielën rreth orës 18 e 45 në Prizren, ka njoftuar Policia e Kosovës.

Sipas Policisë së Kosovës, një person dyshohet se ka goditur një këmbësor në rrugën “Islam Kryeziu” në Prizren.

Për shkak të lëndimeve të marra nga aksidenti, viktima është duke u trajtuar në QKUK.

 

 

Ndërsa, shoferi i veturës është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Zyrtarë të BE-së sot vizitojnë Suharekën

Zyrtarë të Bashkimit Evropian, sot pritet të vizitojnë qytetin e Suharekës. Ata do të takohen edhe me kryetarin e kësaj komune, Bali Muharremaj. Marketing https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/   https://prizrenpress.com/guraziu-ne-prizren-me-20-vjet-pervoje-pune-ne-vendosjen-e-dyerve-laminatit-parketit-kuzhinave-dhe-dhomave-te-fjetjes/   https://prizrenpress.com/adi-plast-ne-prizren-nje-emer-i-njohur-ne-tregun-e-kosoves-dhe-nderkombetar-per-vendosjen-e-dyerve-dhe-dritareve/ https://prizrenpress.com/kompleksi-newco-elan-ofron-banesa-te-endrrave-tuaja-ne-zemer-te-prizrenit/ https://prizrenpress.com/banesa-ne-shitje-nga-renelual-tahiri/    

“Prizren Fest” anëtare e European Festivals Association

Festivali Ndërkombëtar i Teatrit “Prizren Fest” zyrtarisht është bërë anëtare e European Festivals Association (EFA), shkruan KultPlus. “Jemi të emocionuar dhe krenarë për këtë mundësi...

Lajmet e Fundit