18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Kryeshefja e Postës së Kosovës vizitoi Odën e Ndërmarrësve të Zejtarëve në Prizren

Kryeshefja Ekzekutive e Postës së Kosovës,  Nora Rraci me bashkëpunëtorë të saj kanë vizituat  Odën e Ndërmarrësve  të Zejtarëve në Prizren.

“Në këtë takim është diskutuar për mundësinë e bashkëpunimit në fusha të përbashkëta, si dhe për ofertën e Postës së Kosovës me zejtarët e Prizrenit”,thuhet në njoftimin e Postës së Kosovës.

Rraci ka falënderuar kryetarin Tejeci për mikpritje dhe bashkëpunim.

Më Shumë

Newcastle kërkon dy yjet e Leicester

Anësori i Leicester City, Harvey Barnes është i etur për një lëvizje te Newcastle United nëse Magpies përpiqen fort për ta nënshkruar atë, sipas...

Dramë në kufirin në Morinë: Policia gjuhet me armë nga disa persona

Policia e Shtetit informoi sot se në Morinë u godit një grup i strukturuar kriminal që organizonte dhe drejtonte një rrjet të trafikut ndërkombëtar...

Mona Liza

Lajmet e Fundit