5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Ky është i riu që i dha fund jetës në Prizren

 Shaqir Zogaj dyshohet se I ka dhënë fund jetës në një zonë malore të Prevallës. 

Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar, i u6rciliëdoli në vendin e ngjarjes bashkë me ekipin mjekësor dhe njësitë tjera relevante.

33-vjeçari i ka dhënë fund jetës së tij duke u varur në litar.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i 33-vjeçarit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Më Shumë

BE dakordohet për liberalizim të vizave për Kosovën

Ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian sot janë pajtuar për t’i dhënë mandatin Këshillit Evropian për të negociuar çështjen e liberalizimit të vizave...

Hapet aplikimi për shtesa për fëmijët e lindur më 2009

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ka njoftuar të premten se është hapur aplikimi edhe për fëmijët e lindur nga 1 janari i vitit...

Lajmet e Fundit