13.8 C
Prizren
E shtunë, 18 Maj, 2024

Ky është i riu që i dha fund jetës në Prizren

 Shaqir Zogaj dyshohet se I ka dhënë fund jetës në një zonë malore të Prevallës. 

Vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku kujdestar, i u6rciliëdoli në vendin e ngjarjes bashkë me ekipin mjekësor dhe njësitë tjera relevante.

33-vjeçari i ka dhënë fund jetës së tij duke u varur në litar.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i 33-vjeçarit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Më Shumë

Policia kryen bastisje në Prizren, gjenden substanca narkotike

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se të hënën (më 13.05.2024) në orën 18:00, ka kryer bastisje në një banesë në Prizren. Sipas policisë,...

Kurti: Edhe pas një çerek shekulli fati i Ukshin Hotit nuk është zbardhur

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti tha se më 16 maj 1999, profesori Ukshin Hoti, pas lirimit nga burgu i Dubravës, u rrëmbye dhe u...

Lajmet e Fundit