14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Lady Gaga, kthehet në vitet ’80

Lady Gaga si ne 80Këngëtarja Lady Gaga është fotografuar këtë të enjte në New York së bashku me qenin e saj të zi.

Më një fustan koral të gjatë, të kuqe flakë dhe paruket kaçurela të shumtë.

Me një palë syze të zeza, 28 vjeçarja është fotografuar teksa po shkonte drejt makinës së saj.

Më Shumë

Anulohet gjykimi për vrasjen me thikë tek “Tranziti i ri” në Prizren

Në Gjykatën Themelore në Prizren, të hënën, është anuluar seanca gjyqësore ndaj të akuzuarve për vrasjen e M.K., Orhan Ademaj dhe Albert Ademaj, për...

Mobilizimi që ndodhi para 24 vjetësh

Ushtria Çlirimtare e Kosovës, pikërisht më 31 mars 1999, vendosi për një mobilizim të përgjithshëm për përballimin e ofensivës serbe dhe çlirimin përfundimtar të...

Vjedhje në Rahovec

Babait

Lajmet e Fundit