13.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Alicia Keys pret fëmijën e dytë

Alicia Keys me burrin dhe femiunNe jemi të bekuar sepse presim edhe një engjëll tjetër”. Kështu ka lajmëruar shtatzëninë e saj të dytë këngëtarja Alicia Keys me burrin e saj Swizz Beatz, derisa ata kanë festuar katër vjetorin e martesës.

Alicia Keys ka treguar se është duke pritur fëmijën e saj të dytë me burrin e saj Swizz Beatz.

Superylli ka lajmëruar të mërkurën në mbrëmje nëpërmes Twitter dhe Instagram se është e lumtur bashkë me burrin e saj që po presin fëmijën e dytë dhe ky lajm vjen në katër-vjetorin e martesës së tyre.

33 vjeçja e cila tashmë është nënë e fëmijës së saj tre vjeçar Egypt Doaud Dean, kanë postuar edhe foto ku ajo shihet me stomak të fryrë.

Më Shumë

Dogana në Vërmicë zbulon rreth 30 mijë euro mjete monetare të padeklaruara

Njësit e doganës kanë arritur që të zbulojnë dhe parandalojnë futjen e mjeteve monetare në formë ilegale. Sot në orët e para të mëngjesit...

`Liria ka emër` organizon `Marsh për drejtësi` për ish-krerët e UÇK-së

Të dielën, më 2 prill, në Prishtinë, platforma “Liria ka emër”, organizon Marsh qytetar dhe solidarizues në mbështetje të luftës së drejt të UÇK-së...

Lajmet e Fundit