17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

LDK prej nesër në ofansivë

Isa Mustafa LDKBurime të Gazetës bëjnë të ditur se që nga nesër Lidhja Demokratike e Kosovës do të nisë një fushatë të saj për t’i bashkuar forcat me partitë kryesore opozitare, për t’u përgatitur për pas 8 qershorit

Burime te besueshme te Gazetes Express kane beret e ditur se Kryetari i Lidhjes Demokratike te Kosoves, Isa Mustafa, prej neser do te filloje te takohet me partneret e tij nga partite opozitare per t’i koordinuar hapat e tyre per periudhen pas zgjedhjeve te 8 qershorit.

Mustafa pritet te takohet me te gjithe kreret e subjekteve politike qe synim te tyre nuk e kane qe te futen ne cfaredo koalicioni me Partine Demokratike te Kosoves.

Më Shumë

Amaneti i Ernest Koliqit

Nga: Frank Shkreli Ishte 15 Janari i vitit 1975 kur bota shqiptare mësoi se Profesor Ernest Koliqi kishte ndërruar jetë, ndërkohë që njoftohej gjithashtu se...

Mike Tyson jep parashikimin për luftën Fury-Usyk dhe bën një pretendim të guximshëm

Jemi vetëm pak orë nga një nga ndeshjet më të rëndësishme të peshave të rënda në historinë e fundit të boksit. Sot (e shtunë)...

Lajmet e Fundit