33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

LDK prin në qendër të Prizrenit

Kutite e votimitNë një nga qendrat më të mëdha të votimit në Prizren, ka nisur numërimi i votave.

Burime të Express brenda kësaj qendre thonë se deri më tash rezultati pothuajse është në favor të kandidatit të LDK’së, Eqrem Kryeziut.

Në të njëjtën qendër, në zgjedhjet e 3 nëntorit, kandidati i PDK’së kishte një përparësi të dukshme.

Më Shumë

Moti me diell, temperatura deri në 32 gradë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se për sot parashihet të mbajë moti me diell dhe pjesërisht i vranët. Temperaturat minimale do të...

Pandeli Majko nesër shpallet ‘Qytetar Nderi’ i Rahovecit

Komuna e Rahovecit nesër (e premte) ka paralajmëruar se do të ndajë një çmim për ish-kryeministrin e Shqipërisë, Pandeli Majko. Në njoftimin e lëshuar për...

Lajmet e Fundit