16.8 C
Prizren
E diel, 14 Gusht, 2022

LDK prin në qendër të Prizrenit

Kutite e votimitNë një nga qendrat më të mëdha të votimit në Prizren, ka nisur numërimi i votave.

Burime të Express brenda kësaj qendre thonë se deri më tash rezultati pothuajse është në favor të kandidatit të LDK’së, Eqrem Kryeziut.

Në të njëjtën qendër, në zgjedhjet e 3 nëntorit, kandidati i PDK’së kishte një përparësi të dukshme.

Më Shumë

Edhe një fazë e shpërndarjes së pajisjeve bujqësore nga komuna e Rahovecit

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Larufi, ka bërë me dije se së bashku me zyrtarët e Drejtorisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural...

Testamenti i një të ekzekutuari: Eshtrat m’i vendosni pranë babës tim të dashur

“Largohem nga kjo jetë e rreme, i përvëluar si shqiptar për një Shqipëri që unë dëshiroja. Largohem nga kjo botë e gënjeshtër pa i...

Lajmet e Fundit