25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

LeAnn Rimes tregon format

leanrimesPrej kohësh ka shprehur dëshirën e saj të madhe për t’u bërë nënë e një vajze…dhe të hënën la të kuptohej se mund të ishte shtatzënë.

Këngëtarja LeAnn Rimes postoi në profilin e saj në rrjetin social Tëitter disa foto të nxehta me dy mikesha të saj. Në njërën prej tyre, një ndjeksi të saj i kishin rënë në sy format e 31-vjeçares.

“Gjoksi yt duke tepër i madh“, komentoi ai; “jam duke prodhuar qumësht”, ishte përgjigjja e shkurtër e LeAnn.

Këngëtarja 31-vjeçarem është e martuar me Eddie Cibrian, i cili ka dy djem njëri 10 dhe tjetri 6 vjeç nga martesa e tij e mëparshme.

Më Shumë

U vranë në ditën e parë të paqes në Kosovë, Rohde kujton dy gazetarët gjermanë

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde ka kujtuar 25-vjetorin e vrasjes së dy gazetarëve gjermanë Gabriel Gruner, Volker Kramer dhe përkthyesit të tyre, Senol...

Syla dëshiron që me Suharekën ta mposhtë Ballkanin

Futbollisti i Suharekës, Ilir Syla, ka dëshirë për të arritur fitore ndaj rivalit të qytetit, Ballkanit. Suhareka që nga edicioni i ri do të garojë në...

Lajmet e Fundit