3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Ledina Çelo është në pritje të një vajze

Ledina Celo-neneEdhe pak kohë duhet që Ledina Çelo të sjellë në jetë vajzën e saj.

Ajo ka ndarë me miqtë një foto në Instagram, duke treguar barkun e rrumbullakosur.

“26 javë…”, ka shkruar këngëtarja, ndërsa ka realizuar një “selfie” në pasqyrë.

Ledina është në pritje të një vajze, pas djalit të saj 3 vjeçar me emrin Erlis, si fryt i martesës së saj me ish- sportistin e kik boskit, Naim Kabashi.

Më Shumë

Paralele vrasjesh: Stalini dhe Enveri

Nga: Dashnor Kokonozi Më se 30 vjet më parë, për një nga numrat e parë të Rilindjes Demokratike përktheva një artikull të gjatë të Erik...

Abrashi: Prizreni do të përfitojë 6.315.000 euro nga marrëveshja “Efiçienca e energjisë në ndërtesa publike në Prizren”

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës , Artan Abrashi, tregon se  nga marrëveshja "Efiçienca e energjisë në ndërtesa publike në Prizren", 6.315.000 euro,...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit