13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Lëndohen dy gra në një aksident në Prizren

Dy gra kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e aksidentit nga një veturë të drejtuar nga një i dyshuar.

Policia në raportin ditor ka bërë të ditur se i dyshuari nga pakujdesia kishte goditur një veturë e cila ishte e ndaluar, në të cilën janë lënduar vozitësja e veturës dhe një pasagjere.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 09:30 në Prizren.

Pas aksidentit dy viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit.

Më Shumë

Krimet e Enver Hoxhës dhe të regjimit të tij mbi gjuhën dhe letërsinë shqipe

Nga: Muhamet Hamiti Përmbajtja e revistës “Studime filologjike” nr. 4, 1988, në Tiranë, jep pasqyrën e lëndës së kësaj të përkohshmeje jetëgjatë që jep pasqyrën turpit të...

Këto fshatra e rrugë të Prizrenit do të mbesin pa rrymë

KEDS ka njoftuar për ndërprerje të energjisë elektrike në disa fshatra dhe rrugë të rajonit të Prizrenit. 29.09.2022 Punime të domosdoshme për siguri të sistemit Prizren 1. NS 110/35/10...

Lajmet e Fundit