26.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

“Lies”, kënga më e re nga Gashi

Gashi ka zbuluar datën e publikimit të këngës së re.

Reperi shqiptar me famë ndërkombëtare, Gashi, nuk po ndalet së punuari projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Me anë të një postimi në Instagram, artisti bëri të ditur se kënga e tij e re titullohet “Lies” dhe publikohet të premten.

“Lies, të premten”, ka shkruar ai, ndërsa fansat po presin me padurim të shohin se çfarë po përgatit ai kësaj radhe.

Kujtojmë se “Upset” titullohet kënga e fundit e Gashit, të cilën e solli në bashkëpunim me Njomzën dhe Pink Sweats.

Më Shumë

Ndërron jetë sprinteri legjendar Jim Hines

Njeriu i parë që përfundoi një garë vrapimi prej 100 metrash në më pak se 10 sekonda, Jim Hines, është ndarë nga jeta në...

Martesa me Kiarën një mashtrim i madh, publikohet dokumenti që vërteton se Luizi është beqar

Natën finale të BB VIP, Luizi dhe Kiara lidhën martesë në Bashkinë e Tiranës në prezencë të Erion Veliajt dhe duke shijuar muzikën e...

Lajmet e Fundit