9.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

“Luanët”, Luana – Blunt & Real 1 (Video)

Luana-Blunt-RealPrezantuesja e Top Channel-it, Luana Vjollca ka sjellë një bashkëpunim me DJ Blunt dhe rep këngëtarin Real 1.

Kënga titullohet “Luanët”, ndërkaq në këtë videoklip Luanën e shohim mjaftë provokative dhe seksi.

Në klip merr pjesë edhe Marina, motra e Luanës.

Më Shumë

Horoskopi ditor- çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi Ndiheni të relaksuar dhe të kënaqur. Vizita e një vendi të veçantë me një pamje përrallore po ju bën mirë. Fotografia, shkrimi ose piktura...

Kurti: Tekst më të mirë të marrëveshjes nuk ka qenë e mundur të mbërrijmë

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka nisur raportimin e tij në Kuvendin e Kosovës rreth takimit të Ohrit më 18 mars. Kurti ka folur rreth...

Vjedhje në Rahovec

Lajmet e Fundit