14.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Malishevë/ Burri sulmon fizikisht bashkëshorten, arrestohet

Në Malishevë, Policia ka arrestuar një burrë, i cili dyshohet se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, shkruan PrizrenPress.

Viktima, e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore, ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti, sipas Policisë, ka ndodhur të dielën rreth orës 22:00. /PrizrenPress.com/

Më Shumë

Bien temperaturat, sot mot i vranët dhe me shi

Sot në vendin tonë pritet të mbajë mot i vranët dhe me intervale të shkurta me diell. Vranësirat vende-vende mund të sjellin riga të dobëta...

Haradinaj kujton masakrën në Pastasellë të Rahovecit: Dora barbare nuk i kurseu as të miturit

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka kujtuar masakrën në Pastasel të Rahovecit që ka ndodhur 24 vjet më parë. I...

Lajmet e Fundit