6.8 C
Prizren
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Mbi 1 mijë e 600 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 11 aksidente me të lënduar dhe 28 me dëme materiale.

Në 24 orët e fundit, gjithashtu janë arrëstuar 23 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

 

Më Shumë

Behgjet Pacolli i interesuar për të blerë Manchester United?

Sipas disa mediave britanike, ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka shprehur interesimin e tij për të blerë Manchester United nga familja Glazer-s. Pacolli shërbeu si...

BE dakordohet për liberalizim të vizave për Kosovën

Ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian sot janë pajtuar për t’i dhënë mandatin Këshillit Evropian për të negociuar çështjen e liberalizimit të vizave...

Lajmet e Fundit