11.8 C
Prizren
E martë, 21 Mars, 2023

Mësimdhënësi në Prizren ngacmon seksualisht nxënësen

Një mësimdhënës në Prizren është arrestuar pasi që dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një nxënëse të gjimnazit.

Një mësimdhënës në Prizren është arrestuar pasi që dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një nxënëse të gjimnazit.

Sipas policisë, i dyshuari e kishte ngacmuar të miturën që nga muaj shtator, përcjellë Insajderi.

Në raportin policisë thuhet se personi në fjalë e kishte ngacmuar nxënësen përmes komunikimit të drejtpërdrejt dhe gjatë komunikimit në rrjete sociale.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar nën dyshimin e bazuar se i njëjti ka ngacmuar seksualisht gjatë komunikimit të drejtpërdrejt dhe gjatë komunikimit në rrjete sociale viktimën femër K-Shqiptare (e mitur)”, thuhet në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Insajderi.com

Më Shumë

Shaqiri s’udhëton në Serbi për ndeshjen ndaj Bjellorusisë

  Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri nuk do jetë me kombëtaren e Zvicrës për ndeshjet e marsit. Në fund të muajit mars kombëtaret do të zhvillojnë ndeshjet...

Rigjykimi për korrupsion ndaj ish-drejtorit të Komunës së Prizrenit, aprovohet propozimi për dëgjimin e ekspertit financiar

Gjykata Themelore në Prizren, të hënën, ka aprovuar propozimin e prokurorit Mehdi Sefa, për dëgjimin e ekspertit financiar, Agim Sheqiri, në rigjykimin për korrupsion...

Lajmet e Fundit