22.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Messi qëndron te Barça

Leo Messi dhe Barcelona pritet ta zgjatin bashkëpunimin pavarësisht se verën e shkuar argjentinasi ishte i vendosur të largohej dhe e bëri kërkesën të ndodhte diçka e tillë.

Largimi i presidentit Josep Maria Bartomeu ka sjellë zhvillime të tjera dhe tashmë specialisti i merkatos, Fabrizio Romano, raporton se në kampin katalanas, por edhe në atë të lojtarit, ka besim se firma do të vijë dhe marrëveshja e re deri në qershor të vitit 2023 do të bëhet zyrtare javën e ardhshme.

Palët tashmë po punojnë për të rregulluar disa detaje të kontratës, në mënyrë që më pas edhe të hidhet e zeza mbi të bardhë.

Më Shumë

Dëmet nga vërshimet në Rogovë të Hasit janë të mëdha|Video

Fermerët po ankohen se dëmet janë të mëdha me mijëra euro pas vërshimeve të ditëve më parë. Në terren kanë dalë zyrtarët komunalë për...

Çmimet e derivateve, lirohet për një cent benzina

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë (MINT) ka publikuar çmimet tavan për shitjen e derivateve për të martën. Sipas njoftimit, benzina është liruar për një...

Lajmet e Fundit