22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Michael Jace arrestohet për vrasjen e bashkëshortes së tij

MichaelJaceAktori i njohur për rolin e tij në serialin “The Shield” është arrestuar pasi ka rrëfyer se ka qëlluar bashkëshorten e tij, April Jace 40 vjeç.

Sipas TMZ-se, ka qënë vetë 51 vjeçari i cili ka lajmëruar policinë dhe ka rrëfyer se pas një zënke ai ka qëlluar bashkëshorten në prani të fëmijëve. Për këtë ai mund të dënohet nga drejtësia me 50 vite burgim.

Aktori është akuzuar edhe më parë për dhunë nga gruaja e tij e parë, Jennifer Bitterman.

Më Shumë

Sulmohet një zyrtar në Suharekë

Dje,  në ora 18:30, në Suharekë, është arrestuar një mashkull kosovar i dyshuar për kryerjen e veprës së sulmit ndaj një personi zyrtar. Pas arrestimit,...

25 vjet nga çlirimi i Kosovës

25-vjet më parë në Kosovë u vendosën 50 mijë ushtarë të NATO-s dhe bashkë me ta edhe administrata e përkohshme e Kombeve të Bashkuara. Më...

Lajmet e Fundit