18.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Miriam Cani: Eja me shiun

MiriamCani-newclipKëngëtarja e njohur nga Shqipëria Miriam Cani ka treguar se është duke ardhur me risi në treg. Ajo në faqen e saj zyrtare në ‘Twitter’ ka bërë të ditur se është duke punuar në një këngë të re e cila do të titullohet “Eja me shiun” & “Bring the rain”Se shpejti …”, kishte shkruar Miriami, ndërsa nuk ka bërë me dije a do të jetë kënga në version shqip dhe anglisht, kjo duke u bazuar në titujt që këngëtarja i ka lënë në dy gjuhë.

Sidoqoftë fansat e saj mund të gëzohen, pasi që Miriam Cani së shpejti vjen me projektin e saj më të ri. Ndryshe edhe pse shumë koleg të saj po ankohen që nuk po arrijnë t’i përfundojnë kripet për shkak të motit të lig, titulli i këngës së Miriamit na tregon se kënga vërtet shumë shpejt mund të lansohet.

Më Shumë

Oficeri gjerman për ngjarjen në Prizren: Ishte një person i vdekur, disa të marrë peng, e konsideroja situatën si akt penal

Oficeri i Ushtrisë Federale të Gjermanisë, Dietrich Klaus-Jensch tha se në kohën kur kishte shkuar që të kryente bastisjen në ish-godinën e MUP-it në...

Caktohet muaji për rimeçin mes Usyk dhe Furyt – tjetër përballje spektakolare na pret këtë vit

Tyson Fury dërgoi mesazhe të përziera për një revansh të mundshëm me Oleksandr Usyk, duke pranuar se nuk e di se çfarë do të...

Lajmet e Fundit