16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Modelja 19-vjeçare, nuk lë vend për imagjinatën

Modelja Lucciana Beynon s’ka lënë vend për imagjinatën teksa u shfaq në pasarelë e veshur me bodysuit me prerje “të rrezikshme” në pjesën e bikinit.

19-vjeçarja “pushtoi” pasarelën në “Miami Swim Week” ku u ngjit për të reklamuar rrobat e banjës së markës OMG Swimwear.

Me trupin e saj të përsosur dhe format bombastike modelja bëri që të gjithë të kthenin kokën drejt saj.

Zeshkania seksi u shfaq në pasarelë me bodysuit të bardhë dhe të zezë që i ekspozonin gjoksin bombastik.

Fotot “hot” të modeles 19-vjeçare, nuk lë vend

Më Shumë

Rasti i Astrit Deharit, MD-ja pezullon kryeinspektorin Ylber Topalli

 Ministria e Drejtësisë ka njoftuar se ka pezulluar nga puna kryeinspektorin e Inspektoratit të Kosovës, Ylber Topalli, në lidhje me rastin e vdekjes së...

Komuna e Rahovecit dhe USAID-i nënshkruajnë memorandum bashkëpunimi

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka pritur sot në takim zyrtarë nga USAID-i, në krye me drejtoreshën Jennifer Ober me ç’rast nënshkruan...

E diela me diell

Lajmet e Fundit