17.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Modelja e njohur rrëfen historinë personale: Ish-i më mbante mbyllur

Modelja e njohur, Erjola Doçi, ka treguar gjatë rubrikës “Trotuar” në “E Diell” një nga eksperiencat e saj më të këqija gjatë pushimeve.

Erjola shprehet se është mbajtur e mbyllur nga i dashuri i saj, ndërsa shoqet dhe kushërirat dilnin edhe shijonin.

“Varet se si janë partnerët. Se tani mu kujtua një eksperiencë personale. Jam shumë e lumtur që këtë verë do t’i kaloj pushimet single se verën që shkoi të gjitha shoqet e mia dilnin bënin qejf kurse unë rrija e mbyllur në çarçaf. S’janë gjithë open mind, ka persona që s’ta japin lirinë”, tha ajo.

“Jam e lumtur që pushimet do i kaloj single”/ Modelja e njohur

“Jam e lumtur që pushimet do i kaloj single”/ Modelja e njohur

“Jam e lumtur që pushimet do i kaloj single”/ Modelja e njohur

“Jam e lumtur që pushimet do i kaloj single”/ Modelja e njohur

Më Shumë

Artan Abrashi kryetar i ri i degës së VV-së në Prizren

Artan Abrashi është kryetar i ri i degës së VV-së në Prizren. Këtë e konfirmoi para pak çastesh zyrtari i kësaj partie në kryeqytetin historik, Adem Shabanaj. Ky i fundit,...

Duda Balje zhgënjehet me Kurtin, Lumir Abdixhiku ia hapë dyert e bashkëpunimit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka pritur sot në zyrat e LDK-së deputeten e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje. Sipas njoftimit të...

Lajmet e Fundit