13.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Moderatorja sportive shqiptare e thotë hapur: Ja me cilin futbollist dëshiroj të martohem

Moderatorja sportive e “Supersport”, Lei Kraja, njihet për format e saj fantastike, me të cilat shpesh tërheq vëmendjen e ndjekësve në “Instagram”, të cilët janë të shumtë në numër.lei-kraja8

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto provokuese dhe ekspozon linjat e saj të shkëlqyera. Megjithatë këtë herë, moderatorja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve për shkak të përgjigjes që i ka kthyer një ndjekësi.

Lei ka vendosur që këto ditë t’iu përgjigjet ndjekësve për kuriozitetet që ajo ka, teksa njëri nga ta e pyet se me cilin futbollist do ishte martuar.

93436088_175056956926626_2571669255401504768_n

Nuk vonoi edhe përgjigja e bukuroshësh së “Supersport”, e cila u shpreh: “Me një nga lojtarët e Liverpulit do të martohesha, pasi ata janë djem të mirë. Ose me Frenki De Jong sespe është si zemër.”

lei kraja1

lei-kraja5

LeiKRAJAHOT

Më Shumë

Moti sot me diell

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell. Sipas IHK-së, vranësirat gjatë...

Sekuestrohen 35.000 litra pije alkoolike në Prizren

Dogana e Kosovës njoftoi se i ka sekuestruar 35.000 litra pije alkoolike të prodhuara pa autorizim në fshatin Novak të Prizrenit. Në një komunikatë për...

Lajmet e Fundit