13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Momente tmerri/ E pa duke i ngacmuar gruan, incidenti kthehet në fushë beteje

Një ngjarje e cila i kushtoi rëndë një shtetasi izraelit në një treg në Stamboll, është bërë virale në rrjete sociale.

Një grua e cila ndodhej në supermaket së bashku me bashkëshortin e saj, ngacmohet nga shtetasi izraelit Elkarem K, i cili u afrua gruas dhe e preku në të pasme.

Bashkorti i saj i cili pa të gjithë ngjarjen e ktheu supermarketin në fushë beteje.

Elkarem u dërgua më pas në stacionin e policisë.Ky moment është fiksuar në një videon e mëposhtme:

 

 

 

Më Shumë

Shqyrtohet vendimi i qeverisë për masat në furnizim me energji

Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti sot do të mbajë mbledhje. Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi i Vendimit të Qeverisë për zgjatjen...

Vetëvendosje me akuza për pushtetin në Prizren

Vetëvendosje ka akuzuar pushtetin komunal për degradim të arsimit në Prizren. Këshilltarët komunal, Selman Sokoli dhe Faruk Tahiri në emër të Grupit të këshilltarëve të...

Moti sot

Lajmet e Fundit