0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Moss, Lohan-it: Mos ma prek burrin se dreqi të ha

Kate Moss lepurusheManekinia e famshme ishte zemëruar kur kishte mësuar se aktorja kontroverse para ardhjes në Londër, i ishte paraqitur burrit të saj Jamie Hince.

“Mos ma prek burrin se dreqi të ha”. Duket se supermodelja e famshme britanike, Kate Moss, e ka kuptuar se sa dinake dhe e pabesë është aktorja amerikane, Lindsay Lohan, prandaj ka dashur që të sigurohet që ajo të rrijë larg burrit të saj.

Kështu, Kate 40-vjeçe kishte mësuar se ku do të dilte Lindsay dhe pasi e kishte parë në një klub nate, ajo i ishte afruar dhe e kishte kërcënuar:

“Kthehu nga ke ardhur dhe lëre burrin tim të qetë, ose përndryshe të mori djalli”.

Manekinia e famshme ishte zemëruar kur kishte mësuar se aktorja kontroverse para ardhjes në Londër, i ishte paraqitur burrit të saj Jamie Hince.

Ajo kitaristin e grupit “The Kills” e kishte thirrur për të pirë së bashku. Dhe ajo menjëherë ishte vënë në aksion, para se të bëhej vonë.

Lohan kishte mbetur e shtangur nga fjalët e Moss-it, ndërsa Kate e kishte braktisur furishëm klubin e natës.

Lindsay njihet si njëra nga ato vajza e cila nuk i zgjedh meshkujt me të cilët bën seks, pa marrë parasysh se a janë apo jo të martuar.

Kjo është dëshmuar edhe pas zbulimit të listës së saj të dashnorëve, ku në mesin e 35 prej tyre, kishte edhe ata që ishin në lidhje apo edhe të martuar.

Dhe Kate nuk ka dashur që burri i saj t’i shtohej kësaj liste.

Më Shumë

Kështu vozit Shyhretja, pamja e saj merr vëmëndje

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli, ka posuar një fotografi duke vozitur, shkruan “Kosova Sot Online”. Këngëtarja është fotografua me një vajzë. Shyhretja në fotografi duket thjeshtë...

Aksident mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes rreth orës 10:16 mes tri veturave në Kijevë të Malishevës. Lajmin për Front Online e...

Lajmet e Fundit