19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Moti sot

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell, mirëpo në vise malore pritet të ketë rrebeshe shiu dhe bubullima.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 5 deri në 7 gradë celsius, derisa maksimalet pritet të arrijnë deri në 23 gradë.

Era do të fryjë kryesisht nga krahu verior e lehtë dhe mesatare 3-8m/s.

Më Shumë

Arteta mohon zërat për largimin e Xhakës

Ndonëse ishte çështje e kryer që Granit Xhaka e luajti ndeshjen e fundit dje me fanellën e Arsenal-it, këtë gjë nuk e ka konfirmuar...

Rama premton pushime unike pas jehonës së CNN-it për turizmin në Shqipëri

Media prestigjioze amerikane “CNN” e ka renditur Shqipërinë si një ndër 12 destinacionet turistike të kësaj vere. Përmes një postimi në Facebook, Kryeministri Edi Rama...

Lajmet e Fundit