18.8 C
Prizren
E diel, 14 Korrik, 2024

Motra lajmëron vëllain në policinë e Prizrenit

Një rast i dhunës ka ndodhur në Prizren.

Motra ka lajmëruar vëllain në polici për dhunë psiqike dhe largim nga shtëpia.

“Viktima femër  ka raportuar se vëllai i saj i dyshuari ka ushtruar dhunë psikike ndaj saj, si dhe i ka marr çelësin e shtëpisë duke i pa mundësuar hyrjen e saj në shtëpi”,njofton PK.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregulltë”./PrizrenPress .com 

Më Shumë

Zyrapi thotë se u kërcënua pas luftës për shkak se ishte ish-oficer në Armatën jugosllave

Dëshmitari në rastin ndaj ish-krerëve të UÇK-së, Bislim Zyrapi, deklaroi se gjatë kohës së pasluftës kishte marrë kërcënime, por që nuk e dinte se...

Kurti: Asgjë nuk i shërben paqes më shumë se anëtarësimi i Kosovës në BE dhe NATO

  Kryeministri i Kosovës njëherësh kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka marrë pjesë virtualisht në Internacionalen Socialiste. Kurti përmes një video-adresimi ka thënë se asgjë...

Lajmet e Fundit