0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Murati: Hapet edhe llogaria ndërkombëtare për Fondin e Sigurisë

Ministri i Financave, Hekuran Murati, përmes një postimi në Facebook ka thënë se tashmë kontributet për Fondin e Sigurisë që vijnë nga jashtë vendit mund të pranohen edhe në llogarinë ndërkombëtare.

Murati tha se përveç kontributeve ndërkombëtare, për Fondin e Sigurisë mund të pranohen edhe në llogarinë që vijnë nga brenda vendit, e cila është hapur në BQK.

Më poshtë gjeni fotografitë që tregojnë detajet se si të kontribuohet në këtë fond:

Image

Image

 

Më Shumë

Zidane mund të kthehet në Real Madrid në të ardhmen

Legjenda franceze e futbollit, Zinedine Zidane, mund të kthehet sërish në Real Madrid. Sipas The Athletic, ai është favorit për ta marrë drejtimin e klubit...

Përvjetori i lindjes së Ismail Kadares

Më 28 janar të vitit 1936, 87 vjet më parë është lindur poeti dhe shkrimtari i shquar shqiptar, Ismail Kadare. Ai është lindur në...

Lajmet e Fundit